Nasz zespół

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
Profesjonalizm i bezpieczeństwo
Witold
Warzyszyński
lekarz stomatolog, specjalista protetyki i stomatologii ogólnej

Właściciel przychodni. Ukończył Śląska Akademię Medyczną w Zabrzu. Tam też uzyskał obie swoje specjalizacje. Swoją prace wykonuje z nieustającym zaangażowaniem od wielu lat. Swoim doświadczeniem przekonuje do siebie nie jednego przestraszonego pacjenta. Jego pasją są podróże. Lubi poznawać kulturę różnych zakątków naszego pięknego kraju.

Wszystkie zabiegi są wykonywane przez najlepszych specjalistów z dziedziny stomatologii przy użyciu zaawansowanego technologicznie sprzętu. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Daria Warzyszyńska-Marcichowska
lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz dentysta z zamiłowania. Swój zawód wybrała mając już kilka lat. Jej największą miłością w stomatologii jest protetyka. Już w trakcie studiów
była uczestnikiem Koła Naukowego. W ostatnich
latach dołożyła do rozwoju implantologię oraz
zabiegi chirurgiczne. Członkini PSI, ICOI, DGOI. Wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i zawsze szerokim uśmiechem. Największą przyjemność sprawia jej przywracanie pięknych uśmiechów. W wolnym czasie chętnie spędza czas z dziećmi i mężem. Uprawia sporty: basen, rower. Wieczorami układa puzzle.

Aleksandra Warzyszyńska
lekarz dentysta

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Swoje leczenie opiera na szerokiej wiedzy uzupełnianej na kursach i w trakcie badań. Autorka kilku publikacji. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz chirurgicznym. Rozwija się w zabiegach medycy estetycznej. W wolnym czasie spędza aktywnie czas, piecze i gotuje.

Agata Puzio
lekarz dentysta, dr n. med.
Katarzyna Ziółkowska-Wojtyczka
lekarz dentysta

W swojej pracy skupia się na zabiegach stomatologii zachowawczej, protetyce oraz na prostym leczeniu ortodontycznym z wykorzystaniem clear alignerów w połączeniu z małoinwazyjną odbudową zębów. Na co dzień, poza profesjonalizmem, stara wykazywać się empatią i uśmiechem w stosunku do pacjentów, a Ci cenią sobie jej spokój i przyjazną atmosferę.

Daria Wojcieszko
lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiej Akademii. W gabinecie zajmuje się leczeniem dzieci. Zawsze to oni i ich rodzice opuszczają nasze progi z szerokim, zdrowym uśmiechem. Nieustannie podnosi swoje kompetencje na szkoleniach, śledzi najnowsze trendy i wytyczne.

Marek Światowski
lekarz dentysta, specjalista ortodoncji

Ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Państwowy Egzamin Lekarsko-Dentystyczny złożył z drugim wynikiem w kraju. W latach 2013 r. – 2017 r. odbywał specjalizację w Akademickim Centrum Stomatologii, w Poradni Ortodoncji. W 2018 r. zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Bierze czynny udział w konferencjach i zjazdach krajowych oraz międzynarodowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają mu na nowoczesne leczenie pacjentów.

Paweł Hadzik
fizjoterapeuta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie pracy z sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi zdobywa jako fizjoterapeuta Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie U16, U18 oraz U20. Praktykę fizjoterapii stomatologicznej poznawał pracując w zespole rehabilitacyjnym przy oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej SPSK im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W sezonie zimowym realizuje się jako instruktor narciarstwa prowadząc zajęcia na stoku, dzięki czemu potrafi przekazywać innym posiadaną wiedzę. Paweł jest osobą, która bezproblemowo nawiązuje nić porozumienia z Pacjentami. Szczęśliwy właściciel psa o imieniu Kenzo.

Marzena Bogusz
higienistka stomatologiczna, mgr

Pełni funkcję higienistki stomatologicznej. Zawsze miła i pomocna. Swój zawód wykonuje z dużym zainteresowaniem, zaangażowaniem oraz chętnie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Jej głównym zadaniem jest profilaktyka jamy ustnej, usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzacja i wybielanie oraz prowadzenie akcji profilaktycznych w przedszkolach i szkołach.

Agnieszka Adamczyk
higienistka stomatologiczna

W zawodzie od 10 lat. Wykonuje zabiegi higienizacyjne. Ponadto sprawuje opiekę nad pacjentami chirurgicznymi oraz implantoprotetycznymi. Szeroki uśmiech nie znika z jej twarzy.

Angelika Raczyńska
higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna z pasji. W gabinecie zajmuje się koordynacją eventów higienizacyjnych. W wolnym czasie wykonuje kartki okolicznościowe oraz piecze.

Kamila Psiuk
higienistka stomatologiczna
Daria Niedźwiecka
rejestratorka

Opiekuje się pacjentami od wejścia do wyjścia. Dba o to by Państwa czas w klinice przebiegał w cudownej atmosferze.

Umów wizytę