Nasz zespół

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
Profesjonalizm i bezpieczeństwo
Witold
Warzyszyński
lekarz stomatolog, specjalista protetyki i stomatologii ogólnej

Właściciel przychodni. Ukończył Śląska Akademię Medyczną w Zabrzu. Tam też uzyskał obie swoje specjalizacje. Swoją prace wykonuje z nieustającym zaangażowaniem od wielu lat. Swoim doświadczeniem przekonuje do siebie nie jednego przestraszonego pacjenta. Jego pasją są podróże. Lubi poznawać kulturę różnych zakątków naszego pięknego kraju.

Wszystkie zabiegi są wykonywane przez najlepszych specjalistów z dziedziny stomatologii przy użyciu zaawansowanego technologicznie sprzętu. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Daria Warzyszyńska-Marcichowska
lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i zawsze szerokim uśmiechem. Swoją cierpliwością wykazuje się w trakcie protetyki i chirurgii. Największą przyjemność sprawia jej przywracanie pięknych uśmiechów poprzez stomatologię estetyczną. W wolnym czasie uprawia sporty: basen, rower, siłownia. Wieczorami układa puzzle.

Aleksandra Warzyszyńska
lekarz dentysta

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Swoje leczenie opiera na szerokiej wiedzy uzupełnianej na kursach i w trakcie badań. Autorka kilku publikacji. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz chirurgicznym. Rozwija się w zabiegach medycy estetycznej. W wolnym czasie spędza aktywnie czas, piecze i gotuje.

Agata Puzio
lekarz dentysta, dr n. med.
Katarzyna Ziółkowska-Wojtyczka
lekarz dentysta
Marek Światowski
lekarz dentysta, specjalista ortodoncji

Ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Państwowy Egzamin Lekarsko-Dentystyczny złożył z drugim wynikiem w kraju. W latach 2013 r. – 2017 r. odbywał specjalizację w Akademickim Centrum Stomatologii, w Poradni Ortodoncji. W 2018 r. zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Bierze czynny udział w konferencjach i zjazdach krajowych oraz międzynarodowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają mu na nowoczesne leczenie pacjentów.

Małgorzata Paruzel
asystentka stomatologiczna

Do zespołu dołączyła w 2008 roku. Od zawsze w gabinecie na ul.Skowronków. Bardzo dobrze kojarzy Pacjentów. Wita ich serdecznym uśmiechem. Zaangażowana w ich problemy stomatologiczne, ale ich życie osobiste jest jej równie bliskie. W wolnych chwilach lubi wycieczki piesze.

Ewelina Grochocka
higienistka stomatologiczna

Z gabinetem związana prawie 20 lat. Prawa ręka dr Warzyszyńskiego. Skończyła szkołę dla pielęgniarek, ale to ze stomatologią połączyła swoje życie. Tutaj spełnia swoje ambicje. Uwielbia widzieć oczyszczone perfekcyjnie zęby, dlatego skończyła szkołę dla higienistek. Po pracy uwielbia spędzać czas z synem i mężem uprawiając sporty i jeżdżąc na wycieczki.

Marzena Bogusz
higienistka stomatologiczna, mgr

Pełni funkcję higienistki stomatologicznej. Zawsze miła i pomocna. Swój zawód wykonuje z dużym zainteresowaniem, zaangażowaniem oraz chętnie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Jej głównym zadaniem jest profilaktyka jamy ustnej, usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzacja i wybielanie oraz prowadzenie akcji profilaktycznych w przedszkolach i szkołach.

Umów wizytę