Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/platne/warzyszynski/public_html/wp-content/plugins/pixelyoursite-pro/includes/class-pys.php on line 295

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in /home/platne/warzyszynski/public_html/wp-content/plugins/pixelyoursite-pro/includes/class-pys.php on line 295
O nas | Warzyszyński

O nas

GABINETY WARZYSZYŃSKI
Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Przychodnia Stomatologiczna Warzyszyński powstała w 1981 roku. Od początku był to gabinet z rodzinną tradycją, co do dziś wpływa na przyjazną atmosferę naszych placówek oraz nieustające pragnienie rozwijania naszej oferty. Na tle innych gabinetów wyróżnia nas kompleksowe leczenie oraz nowoczesny sprzęt. Zadbaliśmy o to, aby nasi Pacjenci mieli dostęp do specjalistów różnych dziedzin stomatologii. Pozwala to na przeprowadzenie niemal każdego rodzaju zabiegu stomatologicznego w jednym miejscu, a co za tym idzie, znaczne oszczędzenie czasu Pacjentów. Opieką dentystyczną otaczamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Podążamy za nowymi rozwiązaniami medycznymi i nieustannie wyposażamy nasze gabinety w nowoczesne technologie i sprzęty. Posiadamy wysokiej jakości aparaty RTG, endomotor, mikroskop zabiegowy, fizjodyspenser, zestawy implantologiczne, sprzęt do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką oraz innowacyjne urządzenia ultradźwiękowe.

Duże zainteresowanie Pacjentów naszą placówką pozwoliło nam otworzyć kolejne dwa gabinety oraz stale się rozwijać. Bezpieczeństwo, profesjonalizm i wysoka jakość leczenia to nasz priorytet.

Zaufali nam
Zapoznaj się z opiniami naszych pacjentów
Umów wizytę